Solana (SOL) kaina šoktelėjo daugiau nei 11% ir viršijo 10 eurų už vienetą

Solana (SOL) kaina šoktelėjo daugiau nei 11% ir viršijo 10 eurų už vienetą

Kriptovaliutų kainų registras fiksuoja žymų kriptovaliutos Solana (SOL) kainos augimą. Per pastarąsias 24 valandas ji pakilo daugiau nei 11% ir publikacijos metu siekia 10,35 EUR už vienetą. Šiuo metu kriptovaliuta užima 18 vietą visame kriptovaliutų registre su vienos dienos prekybos apimtimi (trading volume) 488 569 044. Šio kriptovaliutos rinkos kapitalizacija straipsnio publikavimo metu siekia 3 819 068 688.

Savaitinė (7 dienų) Solana (SOL) kaina. Šaltinis: KriptovaliutuKainos.lt

Solana kaina ėmė rodyti pozityvius signalus po Ethereum įkūrėjo Vitaliko Buterino išsakyto palaikymo, kuris praėjusią savaitę tviteryje paskelbė, kad „protingi žmonės“ jam pasakė, kad Solanoje yra „nuoširdi išmaniųjų kūrėjų bendruomenė“ ir kad platforma turi „šviesią ateitį“ dabar, kai „ baisūs oportunistiniai pinigai buvo išplauti“. Buterinas pridūrė, kad tikisi, kad Solanos bendruomenė „gaus tinkamą galimybę klestėti“.

Verta paminėti, jog per pastarąjį mėnesį kriptovaliuta nukrito beveik 20% ir prarado daugiau nei 95% savo vertės nuo tada, kai 2021 m. lapkritį pasiekė visų laikų rekordą – beveik 243 EUR už vienetą.

SOL smuktelėjo iš penktos vietos didžiausių kriptovaliutų sąraše pagal rinkos ribą 2022 m. lapkritį į 18 poziciją rašymo metu; anksčiau šį mėnesį ji trumpam buvo nukritusi žemiau 20-ies didžiausią rinkos kapitalizaciją turinčių skaitmeninių valiutų.

Tikėtina, kad kriptovaliutų biržos FTX žlugimas yra didelė dalis pastarojo meto Solanos kainų bėdų. Remiantis „DeFi Lama“ duomenimis, FTX seserinis rizikos draudimo fondas „Alameda Research“ buvo investavęs į 17 „Solana“ projektų, kurių bendra vertė yra apie 3,26 mlrd USD. Be to, pastaraisiais mėnesiais keli didelio masto projektai paskelbė apie planus palikti Solanos ekosistemą.

Rekomenduojamas video:

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas