Milijardierius Markas Kubanas renkasi Bitcoiną: „Jei turi aukso, esi kvailys“

„Shark Tank“ (populiarus investavimo realybės šou Amerikoje) žvaigždė ir NBA komandos Dalaso „Mavericks“ savininkas Markas Kubanas (angl. Mark Cuban) sako, kad bitkoinas yra gera investicija.

„Shark Tank“ (populiarus investavimo realybės šou Amerikoje) žvaigždė ir NBA komandos Dalaso „Mavericks“ savininkas Markas Kubanas (angl. Mark Cuban) sako, kad bitkoinas yra gera investicija. Taip pat, milijardierius nori, kad kriptovaliutos kaina dar labiau kristų, kad galėtų nusipirkti jos dar daugiau. Tuo tarpu aukso investuotojus jis vadino „kvailiais“.

Būtent tokiomis savo mintimis apie bitcoiną milijardierius Markas Kubanas pasidalijo tinklalaidės „Club Random“ metu, kurią vedė komikas Bilas Maheris (angl. Bill Maher).

Maheris sakė, kad yra „labai prieš bitkoinus“ ir tiki aukso verte. Pakomentuodamas mintis apie aukso vertę, Dalaso „Mavericks“ savininkas teigė:

Jei turi aukso, tu esi kvailys.

Ir dar pridėjo:

„Kai turi auksą, tau priklauso tik skaitmeninis sandoris. Jūs neturite aukso luito“, – detalizavo Kubanas, pabrėždamas, kad investuotojai tikrojo aukso iš tikrųjų neturi. „Jeigu jūsų investicijos sudegtų, ir viskas nueitų velniop, o tu liktum stovėti su aukso luitu, žinai, kas nutiktų? Kažkas tave sumuštų arba nužudytų bei atimtų tavo auksą“, – perspėjo „Shark Tank“ žvaigždė.

Teigdamas, kad bitkoinas „yra gera investicija“, Kubanas pažymėjo, kad „neliepia žmonėms pirkti“ kriptovaliutos. „The Shark Tank“ žvaigždė pridūrė:

Noriu, kad bitcoin kaina dar labiau nukristų, kad galėčiau nusipirkti daugiau.

Kubanas tiki kriptovaliutų potencialu nepaisant ‘kriptovaliutų žiemos’ (angl. crypto winter) ir kriptovaliutų biržos FTX žlugimo. Jis anksčiau paaiškino, kad FTX kritimas nėra kriptovaliutų mirtis.

Šiuo metu Marko turtas vertinamas 4,6 milijardo JAV dolerių. Savo turtą verslininkas susikrovė 1995 metais pardavęs savo projektą Broadcast.com media milžinei Yahoo! už 5,7 milijardo JAV dolerių. Tai yra vienas pelningiausių sandorių per visą dot-com burbulo laikotarpį.

Pilną tinklalaidės epizodą žiūrėkite čia:

Viršelio nuotraukos šaltinis: Inc. YouTube

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas