Finansų milžinas HSBC įregistravo skaitmeninių valiutų ir metavisatos produktų prekinius ženklus

Finansų milžinas HSBC įregistravo skaitmeninių valiutų ir metavisatos produktų prekinius ženklus

Bankininkystės milžinas HSBC JAV patentų ir prekių ženklų tarnybai (USPTO) pateikė dvi su skaitmeninėmis valiutomis susijusias prekių ženklų paraiškas susijusias su įmonės pavadinimu bei logotipu.

Maikas Kondoudis (angl. Mike Kondoudis), USPTO licencijuotas prekių ženklų advokatas, penktadienį Twitter pažymėjo, kad HSBC prekių ženklų paraiškose nurodomi banko planai susiję su daugeliu skaitmeninių produktų ir paslaugų teikimu, įskaitant tuos, kurie susiję su virtualių valiutų, tokių kaip Bitcoin, keitimu ir pervedimu.

HSBC banko su kriptovaliuta susijusių prekių ženklų paraiškos buvo pateiktos gruodžio 15 d.; jų serijos numeriai yra 97718803 ir 97718583. Bankas savo paraiškose aprašė platų produktų ir paslaugų spektrą, įskaitant skaitmeninių valiutų siuntimą, gavimą, konvertavimą ir saugojimą.

Prekės ženklo paraiškose taip pat išsamiai aprašomi keli su metavisata susiję produktai ir paslaugos, pvz., „saugių mokėjimo operacijų palengvinimas elektroninėmis priemonėmis metavisatoje“, „banko paslaugų teikimas metavisatoje“ ir „virtualios kredito kortelės, virtualios debeto kortelės teikimas, virtualioji išankstinio mokėjimo kortelė ir virtualios mokėjimo kortelės operacijos metavisatoje. HSBC taip pat įtraukė keletą NFT paslaugų, tokių kaip „atsisiunčiami skaitmeniniai nekeičiamieji failai (red. past. turima omenyje NFT)“.

Vis daugiau institucijų dairosi į blokų grandinės produktus

Neseniai, dar daugiau didelių korporacijų ir finansinių paslaugų įstaigų pateikė paraiškas dėl prekių ženklų, apimančių platų skaitmeninės valiutos ir metavisatos produktų bei paslaugų spektrą.

Pavyzdžiui, „Visa“, „Paypal“ ir „Western Union“ spalį pateikė su kriptovaliutų prekių ženklų paraiškas. Praėjusį mėnesį JPMorgan Chase buvo suteiktas piniginės prekės ženklas, apimantis įvairias virtualias valiutas ir mokėjimo paslaugas.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas